Potřebuji pomoc

Dobré projekty by měly být realizovány.


Nadační příspěvky

Nadační fond IMPULS byl založen s cílem podpořit projekty v oblasti výzkumu, vědy, osvěty a terapie roztroušené sklerózy mozkomíšní. Na tyto účely poskytuje právnickým i fyzickým osobám účelově vázané příspěvky. Mohou být ve formě peněžní, materiální a postoupení či poskytnutí práv.

Účelově vázaný nadační příspěvek lze poskytnout právnickým či fyzickým osobám zabývajícím se terapií, rehabilitací, výzkumem či osvětou demyelinizačních onemocnění. Podmínkou je přínos projektu pro co největší množství nemocných.

Zájemci o nadační příspěvek mohou zasílat písemné žádosti o podporu projektů na následující rok nejpozději do 30. 9., na adresu Nadačního fondu IMPULS (Kateřinská 30, 128 08 Praha 2). O poskytnutí nadačního příspěvku poté rozhodne správní rada, která může požádat nezávislého odborníka o odborné posouzení projektu.

ŽÁDOST O POSKYTNUTÍ NADAČNÍHO PŘÍSPĚVKU KE STAŽENÍ

Chcete, abychom Vám žádost zaslali emailem? Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přáli bychom si, aby dobré nápady nezůstávaly schované na dně šuplíku. Chceme, aby se o nich vědělo a aby se na nich pracovalo. Věříme, že Vám je pomůžeme realizovat.


hledáte pomoc a informace?

Podívejte se na stránku Doporučujeme, kde najdete odkazy tipy na pacientská sdružení, zajímavé projekty a ověřené webové stránky. Kontakty na fyzioterapeuty, ergoterapeuty, psychoterapeuty a odborníky na sociální poradenství, kteří pečují o pacienty s roztroušenou sklerózou mozkomíšní, naleznete na www.msrehab.cz