HLEDÁ SE 16 TISÍC

Eva Vychodilová a kol., Hledá se 16 tisíc
Eva Vychodilová a kol.

Praha 2016

Jednoho dne jim převrátila život naruby. Ochromila jejich tělo, upoutala je na nemocniční lůžko, řadě z nich vzala partnera, kamarády, kariéru, záliby i velké životní plány.

Řeč je o roztroušené skleróze a lidech, kteří musí s touto nemocí nedobrovolně žít. Pohled do jejich života nabízí publikace s názvem Hledá se 16 tisíc z pera novinářky Evy Vychodilové. Všechna vyprávění mají společné motto "Žiji s roztroušenou sklerózou a nestydím se za to." Portréty jsou provázeny fotografiemi a zasazeny do rámce netradiční akce, při které vznikaly – šestnáctidenního turné dobrovolníků Nadačního fondu IMPULS, pacientů a fyzioterapeutů po šestnácti městech ČR.Publikace vychází v českém jazyce s anglickou anotací.

Kniha je nápaditě graficky zpracována, v netradičním formátu na kvalitním křídovém papíru. Omezený náklad a netradiční zpracování z ní činí unikátní kousek do každé knihovny.

Cena knihy je 499,- Kč + poštovné a balné.


Zakoupení publikací je možné spojit s dobrovolným příspěvkem ve prospěch pacientů s roztroušenou sklerózou. 

Knihu objednávejte na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..