Na letošním Koncertu pro IMPULS rozezní své housle Václav Hudeček

Legenda českých houslí Václav Hudeček bude hlavní hvězdou již 12. ročníku Koncertu pro IMPULS.

Tradiční benefiční večer na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou se uskuteční 20. dubna od 19 hodin v Kostele sv. Šimona a Judy v Praze.

Ve speciálně sestaveném programu vystoupí Václav Hudeček jako host violistky Kristiny Fialové. Společně zahrají s violoncellistou Petrem Nouzovským a souborem Barocco sempre giovane. Večerem, na jehož programu jsou skladby barokní i romantické, bude provázet Jan Čenský.

Součástí benefičního večera bude také bohatý doplňkový program. Návštěvníci si budou moci zakoupit nejnovější CD účinkujících a v prostorách kláštera bude probíhat prodejní výstava série velkoformátových fotografií studentů SPŠ sdělovací techniky věnovaná speciálně pro tuto příležitost. „Studenti nám zároveň chystají i jedno překvapení,“ prozrazuje předsedkyně správní rady NF IMPULS Kateřina Bémová.

Dalším doprovodným programem bude charitativní stánek, ve kterém bude k dispozici občerstvení vyrobené přáteli NFI a za pomoci pro bono aktivit partnerů, jehož příjem bude součástí výtěžku. Celý výtěžek koncertu věnuje Nadační fond IMPULS na úhradu práce psychoterapeuta v MS centru na Karlově náměstí v Praze 2.

Fialova Kristina 444x330Benefiční "Koncerty pro IMPULS“ jsou od roku 2005 zásadním projektem nadačního fondu a zdrojem prostředků na podporu psychoterapie pacientů s roztroušenou sklerózou. Akce působí osvětově na pacienty i veřejnost, informuje o práci NFI a nezbytnosti propojení léčby RS s péčí o tělo i duši.

Umístění akce do prostor Kostela sv. Šimona a Judy není náhodné. „Kostel poskytuje svoje služby dlouhodobě a v duchu tradice již přes 5 století, stejně jako Nadační fond IMPULS, který svoje služby poskytuje na stejných principech,“ vysvětluje Kateřina Bémová.


Vstupenky na Koncert pro IMPULS v ceně 290 Kč můžete již nyní zakoupit v síti Ticketpro.  ticketpro logo 250