Děkujeme, že pomáháte!

Děkujeme všem za úžasný hudební zážitek i těm, kteří přispěli lidem s nevyléčitelnou nemocí.


Poslední tóny letošního benefičního Koncertu pro IMPULS s podtitulem Společně proti roztroušené skleróze dozněly, hudba dál doznívá v každém z nás.

Děkujeme všem umělcům, kteří nám hudbou přinesli naději, na chvíli dali zapomenout. Kristina Fialová a její hosté – Markéta a Ivan Vokáčovi, Jan Mráček, Karel Untermüller a Petr Nouzovský svým umem a dechberoucí hudbou pomohli, a pozvali k pomoci také Vás. 

Všichni vystoupili 21. dubna v Sukově síni pražského Rudolfina bez nároku na honorář. Patří jim náš obdiv, veliký dík... Koncert a jeho atmosféra patří úternímu večeru, ale sbírka bude pokračovat až do 31. 5. Dobrou věc je možné podpořit přes portál Darujme www.darujme.cz/KoncertProIMPULS, dárcovskou SMS ve tvaru DMS IMPULS 90 nebo DMS TRV IMPULS 90 pro trvalou podporu na telofonním čísle 87 777, převodem na účet 19-2833670227/0100.

Covid - 19 s sebou přinesl mnohá opatření a jedním z nich byl prázdný sál, s sebou přinesl i uvědomění si toho, co je skutečně důležité. Zdraví a lidé kolem nás. Děkujeme Vám za to, že Vám nejsou druzí lidé lhostejní... Děkujeme za podporu, za milé vzkazy, za pomoc, za každý dar.

Za finanční i osobní pomoc děkujeme také všem partnerům - generálnímu partnerovi Unimex Group, a.s., hlavnímu mediálnímu partnerovi Rádiu Impuls, velké díky patří TV Noe a České filharmonii, společnosti Merck, Hudebním rozhledům, Klasice plus a Animě Decor. Všichni přispěli k tomu, že se koncert vůbec mohl uskutečnit...

A v neposlední řadě obrovský dík také Tereze Kostkové za krásně lidské přiblížení a spojení prázdného sálu se všemi posluchači prostřednictvím televizních obrazovek a monitorů počítačů.

A na závěr dobrá zpráva pro ty, kteří koncert nestihli, TV Noe bude vysílat reprízu! Dáme včas vědět. Zároveň si ale můžete záznam celého koncertu pustit také na Youtube kanálu.

 Více informací čtěte v našem článku Společně proti roztroušené skleróze, fotografie z koncertu najdete na našich facebookových stránkách.