MS centrum při neurologickém oddělení Nemocnice Jihlava

Kontakt

Nemocnice Jihlava
Vrchlického 59, 586 33 Jihlava
Telefon: +420 567 157 475
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Virtuální dny otevřených dveří


Základní informace

Vedení MS Centra: MUDr. Radek Ampapa

MS centrum se nachází v 5. patře interního pavilónu na neurologickém odd. A. Zabývá se komplexní léčbou demyelinizačních onemocnění - především roztroušené sklerózy mozkomíšní.


Praktické informace

Ordinační doba: Po - Pá 7.00 - 15.00

K vyšetření je třeba objednání na uvedeném telefonním čísle, sebou si pacient vezme provedená vyšetření (především NMR, výsledky lumbální punkce, event. evokovaných potenciálů).


Personální obsazení MS Centra

Lékaři:
MUDr. Radek Ampapa Po – Pá, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
MUDr. Vladislav Cunder Út, St – 9.30 – 14.00
MUDr. Stanislav Kopecký Po, Pá, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vrchní sestra:

Lenka Veselá Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Další informace

MS centrum při neurologickém oddělení Nemocnice Jihlava funguje od roku 2010. Má v péči více jak 500 pacientů, z toho přes 300 pacientů na nákladné biologické léčbě. Je spádovým centrem pro zhruba půl miliónu obyvatel kraje Vysočina.

Zajišťuje léčbu roztroušené sklerózy včetně biologických léků, rychlou diagnostiku pomocí magnetické rezonance umístěné v nemocnici. Ke specializovanému imunologickému vyšetření mozkomíšního moku spolupracuje s FN U sv. Anny v Brně.

V péči o pacienty využívá i rehabilitační a urologické oddělení Nemocnice Jihlava, spolupracuje i s osteologickou ambulancí.


Poslední aktualizace 12/2021